Absolvent Talent Days – dlaczego MUSISZ tam być.

- Brak komentarzy

absolvent

Źródło: www.tvstudent.pl

 

Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce!

 

10 powodów, dla których, STUDENCIE, musisz tam być!

1. To największe targi pracy w Polsce. Nie ma większych. W jednym miejscu, macie okazję poznać i zobaczyć najbardziej prestiżowych pracodawców w naszym kraju.

2. Targi są zorganizowane pod studenta, czyli dla Ciebie. Tam wszystko jest dla Ciebie!

3. Większość firm, szczególnie tych większych i międzynarodowych, ma dość zamknięty system obsługujący dział HR. Należy się nieźle nagimnastykować, żeby nasze podanie dotarło w odpowiednie ręce a pewności i tak nigdy nie ma. Pomyśl sobie, jakie życie byłoby piękne, gdyby to pracodawcy SAMI proponowali Ci pracę i zachęcali, żebyś dołączył do ich firmy? Dokładnie tak to wygląda na Absolvent Talent Days.

4. Targi mają to do siebie, że w większości są płatne, należy wcześniej się rejestrować co jest dość czasochłonne. W tym przypadku, rejestracja zajmuje kilka sekund, a udział w szkoleniach jest zupełnie bezpłatny, dzięki czemu, wasz portfel na tym nie ucierpi.

5. Na targach będziecie mogli zaprezentować się wiodącym firmom na naszym rynku.

 

Business people waiting for job interview

 

6. Na każdym stoisku będą czekać na Ciebie przedstawiciele tych firm, którym będziesz chciał się zaprezentować, pokazać swoje dokumenty, przedstawić się. Ogólnie zrobić dobre wrażenie, dzięki czemu, możesz zostać zapamiętany.

7. Przedstawiciele firm służą pomocą. Opowiedzą Ci jak wygląda ich praca, czego oczekują od Was, czego się nauczycie i co osiągnięcie nawiązując współprace właśnie z nimi.

8. Oprócz stoisk targowych, organizatorzy przygotowują otwarte panele dyskusyjne czy konsultacje z doradcami kariery. Macie nawet możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV.

9. Zero stresu, brak presji. To nie jest typowa rozmowa kwalifikacyjna. Potraktujcie to jako dobry trening, przed czekającymi na was rozmowami o pracę.

10. Co masz do stracenia ?

Więcej informacji na stronie: www.talentdays.pl

 

Napisz komentarz