Ahoj przygodo!

- Brak komentarzy

Ahoj przygodo!

Na pytanie o najlepszy okres w życiu, w 80% pada zawsze taka sama odpowiedź. STUDIA.  Moment, w którym człowiek udaje, że staje się niezależny za pieniądze rodziców; zdobywa nowe doświadczenie i kształtuje swoją osobowość. Wyrabia swój światopogląd i weryfikuje kim jest i co chciałby robić w przyszłości. Nowe miasto, w którym zaczynamy studia, zamienia się w kopalnię  inspiracji, których odkrywanie staje się naszym zadaniem na najbliższe lata.

Jak zatem wykorzystać ten czas, wypróbować i zasmakować go w całości? Co zrobić, aby ten okres zaowocował  nie tylko dyplomem ukończenia studiów, ale wzbogacił nas o nowe doświadczenia? Z pomocą przychodzimy my – Studenciaki.

Tak jak wy, jesteśmy studentami, a żeby było ciekawej, każdy na innym kierunku – przyszły chemik, historyk sztuki i dziennikarz, których połączyła pasja do pisania.  Uczymy się do sesji i kolokwiów, imprezujemy, poznajemy nowe miejsca i staramy się sklasyfikować własne potrzeby. Nie od dziś wiadomo, że największa radość z odkrywania pojawia się wtedy, kiedy możemy się tym z kimś dzielić.  Wpadliśmy więc na pomysł, aby stać się kimś w rodzaju waszego osobistego korespondenta, który znajdzie, weźmie udział i zrecenzuje co mu się podobało, a co nie. Po wyciągnięciu wniosków, powie wam czy warto i da wskazówki, gdzie szukać dalej.

Zapraszamy was więc na studencką przygodę, której celem będzie zebranie jak największej ilości ciekawych wspomnień, które zaowocują w naszej – już niedalekiej – dojrzałej przyszłości.  Wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania, zobaczymy ciekawe filmy, posłuchamy magnetyzującej muzyki, obejrzymy wernisaże i wystawy, posmakujemy nowych potraw – niekoniecznie za ,,miliony moment” i spróbujemy  wymienić się opiniami i doświadczeniami, tak aby nasze życie studenckie było jak najbardziej kolorowe, a przy tym pozbawione szarości!

Zapraszam na statek ,,Studenciak”!

 

cover_3sowy

Napisz komentarz